چند نوع پکیج شوفاژ گازی داریم؟معرفی انواع پکیج گازی

چند نوع پکیج شوفاژ گازی داریم؟معرفی انواع پکیج گازی

انواع پکیج شوفاژ گازی

پکیج ها از نظر شکل ظاهری به سه دسته تقسیم می شوند که در ادامه توضیح داده شده است.

 

۱.پکیج دیواری

این نوع پکیج به علت اندازه کوچک وشکل ظاهری زیباتر عمدتا در آشپزخانه نصب می شود و به همین دلیل طرفداران بیشتری نسبت به دیگر پکیج ها دارد.دستگاه پکیج دیواری به دلیل نداشتن منبع ذخیره آب گرم امکان گرم نمودن سیستم گرمایشی و تامین آب گرم مصرفی را به طور هم زمان ندارد و در طراحی سیستم گرمایش اولویت با گرم نمودن آب گرم مصرفی می باشد.

بعد از باز شدن شیر آب گرم مصرفی تمام قدرت صرف گرم نمودن آب گرم مصرفی می شود و اگر شیر آب گرم مصرفی به طور طولانی باز بماند رادیاتور ها سرد می شوند.لازم است در مصرف آب گرم به این نکته توجه نمود که نباید در زمستان ها به طور طولانی شیر آب گرم باز بماند تا رادیاتور ها سرد شوند.

همچنین شما میتوانید با کلیک روی مطلب((پکیج دیواری)) اطلاعات کاملی درباره پکیج دیواری مطالعه کنید.

چند نوع پکیج شوفاژ گازی داریم؟معرفی انواع پکیج گازی

 

۲.پکیج زمینی

پکیج های زمینی معمولا در ساختمان هایی با متراژ بالا نصب می شوند.

این نوع پکیج در سایز های مختلف و توان حرارتی مختلفی ساخته می شوند.پکیج های زمینی معمولا به علت اشتعال فضای آشپزخانه،در آپارتمان استفاده نمی شوند.

ضمنا توان بالای این دستگاه ها مناسب برای واحدهای آپارتمانی و واحدهای ویلایی کوچک نیست. در این دستگاه ها به علت وجود یک مخزن ذخیره آب گرم در صورت قطع شدن برق برای مدت زمان کوتاه، آب گرم وجود دارد.البته در گذشته پکیجهای زمینی با توان های کوچک هم ساخته می شدند که امروزه با وجود قوانین جدید و وجود پکیج های دیواری دیگر کاربردی ندارند.

چند نوع پکیج شوفاژ گازی داریم؟معرفی انواع پکیج گازی

 

۳.پکیج زمینی ایستاده

این پکیج گزینه مناسبی برای ساختمان های بزرگ،ویلایی.دوبلکس و دو طبقه می باشد.

این نوع پکیج ترکیبی از پکیج دیواری و یک پکیج زمینی می باشد.از مشخصات این دستگاه می توان به توان حرارتی بالا و با دو خروجی جداگانه برای دو سیستم گرمایش  و قابل تفکیک دماهای مدار،اشاره کرد.به عنوان مثال یک ساختمان بزرگ که در قسمتی از سیستم رادیاتوری و در قسمت های دیگر از سیستم گرمایش از کف استفاده می شود.با توجه به این که دمای مورد نیاز در این دو مدار متفاوت است ، این دستگاه می تواند در چنین مکانی نصب و هر دو مدار را تغذیه کند.

چند نوع پکیج شوفاژ گازی داریم؟معرفی انواع پکیج گازی

تعمیرگاه پکیج

تعمیر پکیج

تعمیرگاه پکیج

تعمیرگاه پکیج

تعمیر پکیج

تعمیرگاه پکیج
تعمیر پکیج
تعمیرگاه پکیج
تعمیر پکیج
تعمیر پکیج تعمیرگاه پکیج تعمیر پکیج تعمیر پکیج تعمیر پکیج تعمیر پکیج تعمیرگاه پکیج تعمیرگاه پکیج آماتیس (Amatis) بوتان (Butane) ایران رادیاتور گلدیران (GOLDIRAN) شاپه (CHAPEE) وایلانت (Vailant) فرولی (ferroli) فوندیتال (fondital) مگاترم مرکوری (Megatherm) تاچی (TACHI) آریستون (ARISTON) ایمرگس (IMMERGAS) ایرفل ( AIRFEL) دمراد (DEMRAD) بایکان (Baykan) لورچ (LORCH) بوش (BOSH) ایساتیس (Isatis) آلزان (ALZAN) گرم ایران باکسی (BAXI) سونیه دوال (Saunier Duval) تعمیرگاه پکیج ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ، تعمیرگاه پکیج شوفاژ دیواری بوتان تعمیر پکیج کلیه برندها توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده-همه روزه حتی روزهای تعطیل